ΟλυμπιακόςΠΑΟΚΦοίνικας ΣύρουΑ.Ο.Π  ΚηφισιάςΗρακλήςΠαμβοχαικόςΕθνικός ΑλεξανδρούποληςΠαναθηναϊκόςΑΕΚΑΕ Κομοτηνής
Πρώτος σκόρερ ο Ζουπάνι για τον Ολυμπιακό
09/03/2019 • 16:24

Τρίποντο σε 1 ώρα για τον Ολυμπιακό

Σε χρόνο ρεκόρ, μόλις 60 λεπτών, ο Ολυμπιακός επικράτησε άνετα 3-0 σετ (25-14, 25-19, 25-18) του Εθνικού Αλεξανδρούπολης στο Ρέντη και επέστρεψε στιος επιτυχίες μετά την ήττα στη Σύρο.

Φοίνικας Σύρου
06/03/2019 • 22:19
    Λώλης, Μπαϊρακτάρης
    05/03/2019 • 20:13

"Στο Φιλέ" του novasports (video)

Παντελής Λώλης και Τάσος Μπαϊρακτάρης σερβίρουν όλη την επικαιρότητα από τον κόσμο του βόλεϊ "Στο Φιλέ" των καναλιών novasports, δίνοντας τα τελευταία νέα από τη μάχη του Ολυμπιακού κόντρα στην Τρεντίνο.

Η εκπομπή «Στο Φιλέ» στο Novasports.gr
      05/03/2019 • 06:16
        Παμβοχαικός  - ΑΕΚ
        04/03/2019 • 22:47

Ανατροπή για Παμβοχαικό, νέα ήττα για ΑΕΚ

Ούτε η έλευση του νέου προπονητή Άκη Φλαούνα στον πάγκο της έφερε νίκη στην Ένωση. Ο Παμβοχαικός αν και βρέθηκε να χάνει με 2-0 σετ, με αντεπίθεση διαρκείας, την είσοδο του Τσέλιου, την άνοδο του Αμπράο και την σταθερότητα του Δημητριάδη κατάφερε να νικήσει με 3-2 σετ (22-25, 24-26, 25-22, 25-22, 15-11) και να σημειώσει την 8η νίκη του σε 15 αγώνες

Πέμπτη νίκη για τον Ηρακλή
        02/03/2019 • 22:30

Σε 65 λεπτά 3-0 ο Ηρακλής

Με τον Κλίντι να χάνει μόνο 4 επιθέσεις (15/19) ο Ηρακλής επικράτησε 3-0 σετ (25-23, 25-14, 25-17) της Κομοτηνής πανηγυρίζοντας την πέμπτη του νίκη στο πρωτάθλημα.

Ο Ντίμα Φιλίποφ
          02/03/2019 • 20:30

Super Ντίμα, 3-0 ο ΠΑΟΚ στην Αλεξανδρούπολη

Με τον Φιλίποφ να πιάνει υψηλά στάνταρ απόδοσης ο ΠΑΟΚ χρειάστηκε μόλις 68 λεπτά για να νικήσει με 3-0 σετ (25-23, 25-20, 25-16) τον Εθνικό στην Αλεξανδρούπολη και να μειώσει στους 5 τους βαθμούς της διαφοράς από τον πρώτο της βαθμολογίας Ολυμπιακό.

02/03/2019 • 03:19
            Ο Φοίνικας "γκρέμισε" το ρεκόρ του Ολυμπιακού
            01/03/2019 • 23:34

Ο Φοίνικας, μετά από συγκλονιστικό παιχνίδι 124' επικράτησε 3-2 σετ (24-26, 24-26, 26-24, 25-22, 15-12) του Ολυμπιακού που είδε το ρεκόρ των 44 συνεχόμενων νικών να σταματάει στην πρωτεύουσα των Κυκλάδων.

Ο Δημήτρης Κωνσαντινίδης
            01/03/2019 • 12:07

Κωνσταντινίδης: "Θα πρέπει να είμαστε προσεκτικοί"

Ο λίμπερο του ΠΑΟΚ, Δημήτρης Κωνσταντινίδης, σε δηλώσεις στην επίσημη ιστοσελίδα του Τ.Α.Π., αναφέρθηκε στην αναμέτρηση της 18ης αγωνιστικής, όπου ο ΠΑΟΚ θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας την ομάδα του Εθνικού Αλεξανδρούπολης, αλλά και στη συνέχεια του πρωταθλήματος.

Ο Μιχάλης Τριανταφυλλίδης
            26/02/2019 • 11:36

"ΣΤΟ ΦΙΛΕ" με τον Μιχάλη Τριανταφυλλίδη

Μην χάσετε το αποψινό ραντεβού στις 19:00 "ΣΤΟ ΦΙΛΕ" (#stofile). Ο Θρύλος του ελληνικού Volley και Beach Volley, Μιχάλης Τριανταφυλλίδης απαντά στα δικά σας ερωτήματα και σχολιάζει με τον Ισίδωρο Πρίντεζη την επικαιρότητα.

26/02/2019 • 06:16