Τον νέο ΠΑΟΚ που θα προσπαθήσει στην πρώτη του παρουσία στην Volleyleague να κάνει τη διαφορά, παρουσίασαν οι διοικούντες τον στα γραφεία της εταιρίας Morris, θέτοντας τους στόχους της φετινής χρονιάς.

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ
Ο Ντίμα Φιλίποφ
17/09/2019 • 18:15

Φιλίποφ: "Δείξαμε ότι μπορούμε" (video)

Ο πασαδόρος της εθνικής ανδρών Ντίμα Φιλίποφ μιλάει στην κάμερα των καναλιών Novasports και τον Ισίδωρο Πρίντεζη για την ήττα από την Πορτογαλία και τα κέρδη από τη συμμετοχή μετά από δέκα χρόνια σε τελική φάση Ευρωπαίκού Πρωταθλήματος.

Φάση από το Ελλάδα - Ρουμανία
    17/09/2019 • 17:28

Μόνο μέσω Ρουμανίας στους 16…

Από το αποτέλεσμα του Ρουμανία-Πορτογαλία και υπό προϋποθέσεις, εξαρτάται πλέον η πρόκριση της Εθνικής στους 16 του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος μετά την ήττα με 3-1 σετ (19-25, 25-21, 25-23, 25-17) από την Πορτογαλία στον τελευταίο μας αγώνα στον Α΄ όμιλο.

Η Παναγιώτα Ξανθοπούλου στον Ολυμπιακό
      17/09/2019 • 14:48
      Ο Παναγιώτης Πελεκούδας
      17/09/2019 • 12:16

Πελεκούδας και Φράγκος ON FIRE (video)

Ο Πελεκούδας πασάρει και ο Φράγκος καρφώνει και στις ...δηλώσεις. Απολαύστε το διάλογο που είχαν οι δύο διεθνείς άσσοι με τον Παντελή Λώλη στην μικτή ζώνη στην Αρένα του Μονπελιέ αμέσως μετά την πρώτη νίκη της Εθνικής.

Οι Μενέλαος Κοκκινάκης και Γιώργος Πετρέας
      17/09/2019 • 09:28
      Οι παίκτες της εθνικής Ελλάδος
      17/09/2019 • 09:20
      Φιλίποφ: "Η φανέλα έχει βαρύνει"
      17/09/2019 • 00:24

Στην αποφασιστικότητα που είχαν για τη νίκη στάθηκε ο Ντίμα Φιλίποφ με τον πασαδόρο της Εθνικής να τονίζει πως η φανέλα του αντιπροσωπευτικού μας συγκροτήματος έχει βαρύνει.

Νέα εποχή για τον ΑΟΠ Κηφισιάς με «Διαμαντένιο χορηγό» το Ecali Club

Η επίσημη παρουσίαση του Αθλητικού Ομίλου Πετοσφαίρισης Κηφισιάς για την αγωνιστική περίοδο 2019-20 πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου στον φιλόξενο χώρο του Ecali Club, που από εφέτος αποτελεί τον «Διαμαντένιο Χορηγό» της ομάδας.