ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
18/05/2019 • 23:38
Ο Μπελότι με ψαλίδακι διαμόρφωσε το τελικό σκορ
12/05/2019 • 15:45

3-2 η Τορίνο τη Σασουόλο με ανατροπή (video)

Η Τορίνο χρειάστηκε μία ζωγραφιά του Αντρέα Μπελότι για να νικήσει την αδιάφορη Σασουόλο (έπαιζε με 10 από το 28ο λεπτό) και να μπει για τα καλά στην διεκδίκηση ενός ευρωπαϊκού εισιτηρίου.

Η μπάλα δεν τιμώρησε την Λάτσιο (video)

Με γκολ του Λούλιτς στις καθυστερήσεις η Λάτσιο πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας με το 2-2 απέναντι στην Σασουόλο η οποία με δύο τελικές προσπάθειες άγγιξε τη νίκη στο Στάντιο Ολύμπικο!

"Καρέ" τερμάτων από τη Σασουόλο!
04/04/2019 • 21:54
Ήρωας ο Ντέστρο
31/03/2019 • 21:09

Στο 96’ λύτρωση για την Μπολόνια (video)

Μ’ ένα γκολ του Ματία Ντέστρο στο 96ο λεπτό η Μπολόνια νίκησε στο «Ρενάτο Νταλ’ Άρα» με 2-1 την Σασουόλο στο μίνι ντέρμπι της Εμίλια Ρομάνια και βγήκε από την ζώνη του υποβιβασμού.

17/02/2019 • 18:04

Ψυχωμένη η Έμπολι, 3-0 την κακή Σασουόλο (video)

Σημαντική νίκη στην προσπάθεια της να παραμείνει στη Serie A, πέτυχε η Έμπολι. Το συγκρότημα του Τζουζέπε Ιακίνι, θριάμβευσε με σκορ 3-0 της Σασουόλο και «ανέπνευσε» βαθμολογικά.

Ο Ρονάλντο πανηγυρίζει αλά... Ντιμπάλα το 2-0 απέναντι στη Σασουόλο
10/02/2019 • 20:55

Ασταμάτητος Ρονάλντο... Ανίκητη Γιουβέντους... (video)

Η Γιουβέντους παραμένει η μοναδική αήττητη ομάδα στα πέντε μεγάλα Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Δυσκολεύτηκε για ένα τέταρτο απέναντι στην Σασουόλο αλλά νίκησε 3-0! Σκόραραν Κεντίρα, Τσαν και φυσικά... ο Κριστιάνο Ρονάλντο!

Μπεράρντι- Σανάμπρια σε μία μονομαχία τους
03/02/2019 • 18:01
Ο Σαμίρ Χαντάνοβιτς
19/01/2019 • 23:33

Βλέπει Σασουόλο και τρέμει... η Ίντερ (video)

Η Ίντερ έχει χάσει επτά από τα τελευταία εννέα ματς με την Σασουόλο! Αν δεν ήταν ο Χαντάνοβιτς θα είχε χάσει ξανά στο Μεάτσα! Ο Σλοβένος τερματοφύλακας κράτησε το 0-0 και οι δύο ομάδες μοιράστηκαν τους βαθμούς.