ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
ΑΕΚ
    Ο Φοίνικας Σύρου πέτυχε σπουδαία νίκη επί της ΑΕΚ
    10/03/2019 • 00:30

Ο Φοίνικας "κούρσεψε" και την ΑΕΚ

Φοίνικας έτοιμος για ημιτελικά, ΑΕΚ σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης. Οι Συριανοί με ρεσιτάλ ομαδικότητας νίκησαν την ΑΕΚ στο Μετς με 3-0 σετ (25-23, 25-18, 25-19) και διατηρήθηκαν στην 4η θέση με 26 βαθμούς, έναν περισσότερο από τον Παμβοχαϊκό

Παμβοχαικός  - ΑΕΚ
    04/03/2019 • 22:47

Ανατροπή για Παμβοχαικό, νέα ήττα για ΑΕΚ

Ούτε η έλευση του νέου προπονητή Άκη Φλαούνα στον πάγκο της έφερε νίκη στην Ένωση. Ο Παμβοχαικός αν και βρέθηκε να χάνει με 2-0 σετ, με αντεπίθεση διαρκείας, την είσοδο του Τσέλιου, την άνοδο του Αμπράο και την σταθερότητα του Δημητριάδη κατάφερε να νικήσει με 3-2 σετ (22-25, 24-26, 25-22, 25-22, 15-11) και να σημειώσει την 8η νίκη του σε 15 αγώνες

Ο Άκης Φλαούνας
    18/02/2019 • 23:07

Ανακοίνωσε Φλαούνα η ΑΕΚ

Λίγο μετά την απομάκρυνση του Σωτήρη Δρίκου, η διοίκηση της ΑΕΚ ανακοίνωσε την έναρξη της συνεργασίας με τον Άκη Φλαούνα

Ο Σωτήρης Δρίκος
    18/02/2019 • 20:27

Παρελθόν από την ΑΕΚ Ο Δρίκος

Παρελθόν από τον πάγκο της ΑΕΚ αποτελεί ο Σωτήρης Δρίκος που πρόλαβε να καθίσει στον πάγκο της ένωσης περίπου ένα μήνα.

Ηρακλής-ΑΕΚ
      16/02/2019 • 21:24

Ροπαλιά Ηρακλή στην ΑΕΚ με Ποπόφ

Με τον Ποπόφ οδηγό και με ελάχιστα λάθη (11) ο Ηρακλής νίκησε στη Μίκρα 3-0 σετ (25-19, 25-17, 25-21) την ΑΕΚ, ανέβηκε στην 6η θέση με 16 βαθμούς αφήνοντας την «Ενωση» στους 13.

Παναθηναϊκός
      06/02/2019 • 21:11

Της πήρε τον αέρα ο Παναθηναϊκός

Τη νίκησε στο πρωτάθλημα, τη νίκησε και την απέκλεισε και στο Κύπελλο. Ο Παναθηναϊκός πέντε μέρες μετά το 3-0 της Κυψέλης για το πρωτάθλημα, επανέλαβε το ίδιο σκορ (25-18, 25-20, 26-24) επί της ΑΕΚ στο Μετς και προκρίθηκε στα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας.

Ο Πανταλέων πανηγυρίζει με τον Γιορντάνοφ
      02/02/2019 • 20:38

«Αγριεμένος» Παναθηναϊκός, 3-0 την ΑΕΚ

Με τους 800 φίλους του να δημιουργούν ατμόσφαιρα νίκης στο κλειστό της Κυψέλης ο Παναθηναϊκός με ανατροπές νίκησε 3-0 σετ (25-23, 25-18, 29-27) την ΑΕΚ στο αθηναϊκό ντέρμπι της 14ης αγωνιστικής.

Νίκη για τον Ολυμπιακό επί της ΑΕΚ
      14/01/2019 • 23:27
      02/01/2019 • 14:42

Ο Δρίκος στην ΑΕΚ

Το ξεκίνημα του νέου έτους βρήκε τον Σωτήρη Δρίκο στον πάγκο της ΑΕΚ.

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ, βόλεϊ
      22/12/2018 • 20:14

Πούλμαν... ο ΠΑΟΚ, 3-0 την ΑΕΚ

Ορεξάτοι πάρα το γεγονός ότι για πρώτη φορά φέτος χρησιμοποίησαν πούλμαν και όχι αεροπλάνο για την μετακίνησή τους στην Αθήνα οι παίκτες του ΠΑΟΚ επικράτησαν άνετα με 3-0 σετ (25-20, 25-13, 25-22) της ΑΕΚ στο Μετς.

ΑΕΚ - Κηφισιά
      15/12/2018 • 22:46

Η Κηφισιά σόκαρε την ΑΕΚ

Νίκη ανάσα για την Κηφισιά, ήττα σοκ για την ΑΕΚ στο Ζηρίννειο. Ο Νίκος Ζαλμάς στον τρίτο του αγώνα στην Κηφισιά πανηγύρισε την πρώτη του νίκη με την ομάδα του να κερδίζει 3-2 σετ (25-22, 25-20, 22-25, 23-25, 15-11) την ΑΕΚ.

Φοίνικας Σύρου
      12/12/2018 • 22:12

Γέλασε στο τάι μπρέικ ο Φοίνικας

Μετά από τρία χαμένα τάι μπρέικ με Ολυμπιακό, Παναθηναϊκό αλλά και ΑΕΚ οι παίκτες του Φοίνικα Σύρου πήραν το …αίμα τους πίσω χαμογελώντας στο πιο σημαντικό – μέχρι το επόμενο - πέμπτο σετ της φετινής περιόδου.

Και τώρα ΠΑΟΚ εις διπλούν για τον Ολυμπιακό.
      08/12/2018 • 22:22

Και τώρα ΠΑΟΚ εις διπλούν για τον Ολυμπιακό

Με το μυαλό στη διπλή – μέσα σε 4 μέρες – κόντρα με τον ΠΑΟΚ για League Cup (12/12 Ρέντη) και πρωτάθλημα (15/12 Πυλαία) έπαιξε ο Ολυμπιακός με την Κηφισιά την οποία όμως χρειάστηκε μόλις 68 λεπτά προκειμένου να την ρίξει στο …καναβάτσο με 3-0 σετ (25-19, 25-22, 25-16).

Τρίποντο από την περιφέρεια, 3-0 η ΑΕΚ.
      08/12/2018 • 22:20

Τρίποντο από την περιφέρεια, 3-0 η ΑΕΚ

Με τους περιφερειακούς της Ηρακλή Παπαδόπουλο (εντυπωσίασε αντί του Τζιουμάκα), Στοίλοβιτς και Μότα να είναι άψογοι επιθετικά και τον Κανέλλο να κάνει τη διαφορά πάνω στο φιλέ η ΑΕΚ πανηγύρισε, πιο εύκολα από ότι θα περίμεναν και οι ίδιοι οι παίκτες της, την τέταρτη νίκη της στην Volleyleague.

ΑΕΚ, βόλεϊ
      02/12/2018 • 21:08

Νίκη βάλσαμο με 3-2 της ΑΕΚ στη Σύρο

Την μεγαλύτερη φετινή της νίκη στην Volleyleague – μέχρι την επόμενη – πέτυχε η ΑΕΚ στη Σύρο επί του Φοίνικα. Μετά από σούπερ ντέρμπι 2,5 ωρών η Ένωση έχοντας πρωταγωνιστή τον Ιρανό πασαδόρο Φαρχάντ Σαλαφζούν επικράτησε 3-2 σετ (20-25, 25-15, 18-25, 25-21, 15-12) του Φοίνικα με πρώτους σκόρερ τους Τζιουμάκα και Στοΐλοβιτς (αμφότεροι πήραν από 18 πόντους).