ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
SPAL 2013
    Ο Ρομπέρτο Σοριάνο με γκολ στις καθυστερήσεις έδωσε τη νίκη στην Μπολόνια επί της Σπαλ
    30/08/2019 • 23:52

Λυτρώθηκε στο τέλος η Μπολόνια! (video)

Το σύνολο του Σίνισα Μιχάιλοβιτς έχασε πολλές ευκαιρίες στην εντός έδρας αναμέτρηση με τη Σπαλ, για να πάρει τη νίκη με 1-0 στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων χάρη στο γκολ του Σοριάνο.

Ήρωας ο Λουίς Μουριέλ
    25/08/2019 • 23:46

Νίκη με ανατροπή για την Αταλάντα

Μετά από ένα καταπληκτικό παιχνίδι στο Πάολο Μάτσα, η Αταλάντα νίκησε με 3-2 την Σπαλ αν και βρέθηκε να χάνει με 2-0 από τους γηπεδούχους.

Πέραν της Λέτσε, ενδιαφέρον για την απόκτηση του Μήτρογλου ενδιαφέρονται Ουντινέζε και Σπαλ
    06/08/2019 • 15:04
    Άσπρισαν...τα μαλλιά του Αντρέα Πετάνια στην προετοιμασία της Σπαλ
    14/07/2019 • 19:27

Φοβερή πλάκα από Γκόμες και Πετάνια (pics)

Με το δικό τους ξεκαρδιστικό τρόπο σχολίασαν την επίπονη προετοιμασία της Αταλάντα και της Σπαλ ο Παπού Γκόμες κι ο Αντρέα Πετάνια, αφού εμφανίστηκαν κάπως…γηρασμένοι.

O Σλοβένος Σαμίρ Χαντάνοβιτς, είναι ο αρχηγός της Ίντερ κι ο σταθερά καλύτερος παίκτης της τα τελευταία χρόνια
    14/07/2019 • 15:20

Η μισή Serie A φοράει…ξένα γάντια

Παραδοσιακά οι ιταλικές ομάδες εμπιστεύονταν τους γηγενείς τερματοφύλακες, ωστόσο η τάση έχει διαφοροποιηθεί καθώς μέχρι στιγμής 10 σύλλογοι θα έχουν…γάντια από άλλες χώρες.

Από το Κιέβο-ΣΠΑΛ
    04/05/2019 • 21:15
    Από το Κιέβο-Πάρμα
    28/04/2019 • 18:23

Πόντοι σωτηρίας για Πάρμα, Τζένοα

Πάρμα και Τζένοα απέσπασαν εκτός έδρας ισοπαλίες από Κιέβο και ΣΠΑΛ αντίστοιχα για την 34η αγωνιστική του Καμπιονάτο, πλησιάζοντας ακόμα πιο κοντά στην εξασφάλιση της παραμονής τους.

Ανατροπή με VAR η Φιορεντίνα (video)

Η ΣΠΑΛ έβαλε δύσκολα στη Φιορεντίνα, όμως δεν κατάφερε να τις κόψει ακόμη δύο βαθμούς, αφού σε διάστημα 10 λεπτών δέχτηκε τρία γκολ και ηττήθηκε 4-1 στην έδρα της.

Ο Ντουβάν Σαπάτα
    10/02/2019 • 18:33

Ανατροπή με Σαπάτα! (video)

Η Αταλάντα έκανε την ανατροπή στο "Ατλέτι Ατζούρι Ντ' Ιτάλια", επικράτησε 2-1 της Σπαλ σε παιχνίδι για την 23 αγωνιστική της Serie A και "σκαρφάλωσε" στην 4η θέση της βαθμολογίας.

Ανατροπή σε 17 λεπτά για την Σπάλ
    27/01/2019 • 18:16

Ανατροπή σε 17 λεπτά για την Σπάλ (video)

Τελος στην ανομβρία των 11 αγώνων δίχως νίκη έβαλε και μάλιστα με εντυπωσιακή ανατροπή η Σπαλ, η οποία κέρδισε 3-2 την Πάρμα στο “Ένιο Ταρντίνι” για την 21η αγωνιστική.

Από το ΣΠΑΛ-Κιέβο
    16/12/2018 • 15:30
    Τζένοα-ΣΠΑΛ
    09/12/2018 • 20:43

Άντεξε με 10 για 80 λεπτά η Τζένοα, 1-1 με ΣΠΑΛ (video)

Αναγκάστηκε να παίξει με 10 παίκτες για 80 λεπτά, είδε την ΣΠΑΛ να παλεύει με νύχια και με δόντια να της βάλει γκολ, είδα τον Ραντου σε μεγάλο βράδυ και τα δοκάρια να την βοηθούν και κάπως έτσι η Τζένοα του Πραντέλι έμεινε όρθια.