ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΑ.Ο. ΚέρκυραΠλατανιάςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    11/05/2018 • 17:40
    Ολυμπιακός-Κηφισιά
    27/04/2018 • 19:46

Έκανε το 2-0 ο Ολυμπιακός με την Κηφισιά

Με τους Αλεξίεφ (12π), Ραουβέρντινγκ (11π.) και Οιβάνεν (11π.) πρώτα πιστόλια, ο Ολυμπιακός νίκησε 3-0 σετ (25-20, 25-20, 25-23) την Κηφισιά στο άδειο «Μελίνα Μερκούρη», έκανε το 2-0 στα ημιτελικά και πλέον την Δευτέρα στο κλειστό της Ηλιούπολης (το Ζηρίνειο δεν πληροί τις προϋποθέσεις) θα αναζητήσει την Τρίτη νίκη που θα τον στείλει με sweep στον τελικό της Volleyleague.

Ο Μπέμε
    25/04/2018 • 21:00
    Κηφισιά, πανηγυρική
    12/04/2018 • 22:28

Καλώς τα παιδιά, 3-0 η Κηφισιά τον Ηρακλή

Την καλύτερη φετινή Κηφισιά για τα παιχνίδια της προημιτελικής φάσης παρουσίασε στο γήπεδο ο κόουτς Κώστας Αρσενιάδης. Η ομάδα των Βορείων Προαστίων μετά την εκτός έδρας νίκη στη Μίκρα νίκησε για δεύτερη φορά στο Ζηρίνειο, 3-0 σετ (25-21, 25-20, 25-23) τον Ηρακλή και προκρίθηκε στα ημιτελικά των πλέι οφ του πρωταθλήματος Volley League.

Ηρακλής-Κηφισιά
    04/04/2018 • 22:50

Break η Κηφισιά στην Θεσσαλονίκη

Ασταμάτητος ο Σοάρες οδήγησε την Κηφισιά σε νίκη-break στη Μίκρα κόντρα στον Ηρακλή με το εμφατικό μάλιστα 3-0 σετ (25-20, 26-24, 25-16).

Πέρασε με Οιβάνεν από την Κηφισιά ο Ολυμπιακός

Με καλύτερο παίκτη του τον Οιβάνεν ο Ολυμπιακός πέρασε νικηφόρα και από το Ζηρίνειο και μάλιστα νικώντας με 3-1 σετ (25-18, 22-25, 25-21, 27-25) την Κηφισιά σημειώνοντας την 19η νίκη του σε ισάριθμους αγώνες στο πρωτάθλημα Volley League Πάμε Στοίχημα.

Κηφισιά-Ηρακλής
    25/02/2018 • 07:42

Τρίποντο για την Κηφισιά, 3-1 τον Ηρακλή

Με MVP τον Βόιτσικ (71% αποτελεσματικότητα στην επίθεση) και καθοριστικό τον Χαντ (πήρε τους δύο τελευταίους πόντους) η Κηφισιά νίκησε με 3-1 σετ (25-20, 22-25, 27-25, 31-29) τον Ηρακλή στο σούπερ ντέρμπι που έγινε στο Ζηρίνειο.

Κηφισιά-Εθνικός
    10/02/2018 • 21:46
    Παναθηναϊκός
    07/02/2018 • 21:20
    Διπλή ανατροπή της Κηφισιάς με 3-2 επί του Παναθηναϊκού.
    04/02/2018 • 18:00

Διπλή ανατροπή της Κηφισιάς με 3-2 επί του Παναθηναϊκού

Τι και αν ο Παναθηναϊκός προηγήθηκε δύο φορές της Κηφισιάς. Η ομάδα των Βορείων Προαστίων με τον Χαντ ορεξάτο (27π.) και με ισχυρό μπλοκ στο πέμπτο σετ νίκησε 3-2 σετ (19-25, 25-14, 17-25, 28-26, 15-8) το «τριφύλλι» σε ματς θρίλερ που έγινε στο σχεδόν άδειο, λόγω συλλαλητηρίου, Μετς και κράτησε 116 λεπτά.