ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Α.Ο.Π Κηφισιάς
    ΠΑΟΚ, βόλεϊ
    23/04/2019 • 18:32

Ο Κυπελλούχος ΠΑΟΚ «σκούπισε» την Κηφισιά

Με τον MVP του Κυπέλλου στην Ιεράπετρα, Γκάρετ Μαουγκουτούτια να κάνει και πάλι τη διαφορά ο ΠΑΟΚ με 10 μπλοκ (2 η Κηφισιά) επικράτησε άνετα στο κλειστό του Μίλωνα 3-0 σετ (25-16, 25-17, 25-20) της Κηφισιάς και με sweep προκρίθηκε για πέμπτη συνεχόμενη χρονιά στους τελικούς της Volleyleague.

Από το ΠΑΟΚ-Κηφισιά
    15/04/2019 • 19:17

Με Τερζή ο ΠΑΟΚ το 2-0 με την Κηφισιά

Με τον Θάνο Τερζή να έρχεται από τον πάγκο και να αλλάζει τη ροή του ματς, όταν η Κηφισιά προηγήθηκε στο τρίτο σετ (1-1 στα σετ) με 18-14, ο ΠΑΟΚ κατάφερε να νικήσει με 3-1 σετ (26-24, 21-25, 21-25, 25-18) και να πάρει προβάδισμα με 2-0 στις νίκες στα ημιτελικά της Volleyleague.

Η Κηφισιά απάντησε στον Παναθηναϊκό
    06/04/2019 • 23:11

Ισοφάρισε η Κηφισιά με τοπ Ρουμελιωτάκη

Με μαέστρο τον Νικολάκη και σούπερ τον Ρουμελιωτάκη η Κηφισιά απάντησε στον Παναθηναϊκό με νίκη 3-2 σετ 3-2 (25-15, 23-25, 28-26, 20-25, 15-12) για την ήττα στην Κυψέλη και πλέον οι δύο ομάδες μοιράζονται από μια νίκη στο δρόμο πρόκρισης.

Παναθηναϊκός βόλει
    03/04/2019 • 20:47

Άνοιξε το σκορ το «τριφύλλι»

Στη μίνιμουμ τιμή στα δύο εκ των τριών σετ κρίθηκε ο πρώτος αγώνας του Παναθηναϊκού με την Κηφισιά για την προημιτελική φάση της Volleyleague.

Οι παίκτες της Κηφισιάς
    24/03/2019 • 08:55
    Κηφισιά βόλεϊ
    14/03/2019 • 22:08

Η Κηφισιά σόκαρε τον Ολυμπιακό

Σοκ απο την Κηφισιά στον Ολυμπιακό. Με τον Καναδό Χαντ να βγάζει 30 πόντους και τον Ρουμελιωτάκη 17 η ομάδα των Βορείων Προαστείων έβαλε μπελάδες στους πρωταθλητές.

Κηφισιά-Εθνικός
    25/02/2019 • 21:22

Δια χειρός... Χαντ 3-1 η Κηφισιά

Ξαναέβαλε το ...χέρι του ο Χαντ, η Κηφισιά νίκησε με 3-1 σετ (26-24, 21-25, 25-20, 25-16) τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης και έκανε άλμα σωτηρίας φθάνοντας στην έκτη θέση.

Φοίνικας-Κηφισιά
    17/02/2019 • 21:07
    Κηφισιά - Παμβοχαϊκός
    11/02/2019 • 22:08

Καλπάζει η Κηφισιά, 3-0 Και τον Παμβοχαικό

Από τον πυθμένα της βαθμολογίας στις αρχές Δεκεμβρίου στην 6η θέση αρχές Φεβρουαρίου. Μέσα σε δύο μόλις μήνες η Κηφισιά με νέο τιμονιέρη το Νίκο Ζαλμά όχι μόνο εξασφάλισε την παραμονή της αλλά κοιτάζει και 4άδα.

Από το Κηφισιά-Φοίνικας
    05/02/2019 • 23:54

Τα ...έσπασε ο Εβάντρο, στους "8" ο Φοίνικας

Με τον Βραζιλιάνο Εβάντρο να γράφει 23 πόντους με το εκπληκτικό 72% αποτελεσματικότητα στην επίθεση (23/32 επιθέσεις) ο Φοίνικας Σύρου νίκησε με 3-1 σετ (25-27, 25-18, 25-23, 25-22) την Κηφισιά στο κλειστό του Ζηρινείου και προκρίθηκε στα προημιτελικά του κυπέλλου ανδρών.

Κηφισιά
    19/01/2019 • 23:04

Η Κηφισιά "τρόμαξε" και τον Ηρακλή

Με 17 μπλοκ και κορυφαίο τον Ολλανδό Λάανε η Κηφισιά έκανε επίδειξη δύναμης και κόντρα στον Ηρακλή τον οποίο νίκησε 3-0 σετ (25-19, 25-21, 25-16) και με δύο καθαρά τρίποντα εκτοξεύτηκε στη βαθμολογία της Volley League.

Ανακοίνωσε Λόπαρ η Κηφισιά
    08/01/2019 • 13:18
    Γιορντάνοφ
    22/12/2018 • 22:10

"Δήμαρχος" Γιορντάνοφ με 88%...

Διαστημικός Γιορντάνοφ με 88% στην επίθεση (15/17 τελειωμένες προσπάθειες) οδήγησε τον Παναθηναϊκό σε άνετη επικράτηση με 3-0 σετ (25-17, 26-24, 25-18) σε 77 λεπτά και πάνω στο νήμα έπιασε τους 18 βαθμούς και την 3η θέση στη βαθμολογία με την ολοκλήρωση του Α΄γύρου.

ΑΕΚ - Κηφισιά
    15/12/2018 • 22:46

Η Κηφισιά σόκαρε την ΑΕΚ

Νίκη ανάσα για την Κηφισιά, ήττα σοκ για την ΑΕΚ στο Ζηρίννειο. Ο Νίκος Ζαλμάς στον τρίτο του αγώνα στην Κηφισιά πανηγύρισε την πρώτη του νίκη με την ομάδα του να κερδίζει 3-2 σετ (25-22, 25-20, 22-25, 23-25, 15-11) την ΑΕΚ.

Και τώρα ΠΑΟΚ εις διπλούν για τον Ολυμπιακό.
    08/12/2018 • 22:22

Και τώρα ΠΑΟΚ εις διπλούν για τον Ολυμπιακό

Με το μυαλό στη διπλή – μέσα σε 4 μέρες – κόντρα με τον ΠΑΟΚ για League Cup (12/12 Ρέντη) και πρωτάθλημα (15/12 Πυλαία) έπαιξε ο Ολυμπιακός με την Κηφισιά την οποία όμως χρειάστηκε μόλις 68 λεπτά προκειμένου να την ρίξει στο …καναβάτσο με 3-0 σετ (25-19, 25-22, 25-16).