ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΑ.Ο. ΚέρκυραΠλατανιάςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    Ελλάδα
    Παναχαϊκή-Ολυμπιακός
    18/03/2018 • 11:28

Ο περίπατος του Ολυμπιακού σε 55 λεπτά

Σε χρόνο ρεκόρ για την Volleyleague (55 λεπτά) ο Ολυμπιακός με βασικούς τους Ρουμελιωτάκη, Ζουπάνη και πασαδόρο τον Στιβαχτή νίκησε με 3-0 σετ την Παναχαϊκή και πήρε την 21η νίκη του σε ισάριθμους αγώνες στο πρωτάθλημα Volley League Πάμε Στοίχημα.

Ντύθηκε ...Γιορντάνοφ ο Στεφανίδης, 3-1 ο Φοίνικας

Με Στεφανίδη στην διαγώνιο και Ηλία στην πάσσα ο Φοίνικας αν και δυσκολεύτηκε στα δύο πρώτα σετ νίκησε 3-0 σετ (25-23, 26-24, 25-16) την Παναχαϊκή και σε συνδυασμό με την ήττα του Ηρακλή Χαλκίδας πήρε διαφορά ασφαλείας στην 3η θέση του βαθμολογικού πίνακα.

Οι παίκτες του Ηρακλή Χαλκίδας
    21/01/2018 • 00:27

Χαλκίδα για 4άδα, στην …εντατική η Παναχαϊκή

Με 13 πόντους από μπλοκ και με MVP τον Τζίμι Χαραλαμπίδη ο Ηρακλής Χαλκίδας πέρασε με 3-0 σετ (25-20, 25-23, 25-21) το εμπόδιο της Παναχαϊκής σπρώχνοντας ακόμη περισσότερο την ομάδα το Ρουμελιώτη στην Α2.

ΠΑΟΚ
    14/01/2018 • 22:18

Τρίποντο με απουσίες για τον ΠΑΟΚ

Χωρίς τους τραυματίες Σαφράνοβιτς, Σακόγλου και τον Κυπελλούχο Βουλγαρίας Ουσίκοφ που έρχεται αύριο στην Θεσσαλονίκη, ο ΠΑΟΚ με κορυφαίο τον Γκιόν νίκησε την Παναχαϊκή 3-0 σετ (25-11, 25-18, 28-26) στην Πυλαία.

Εθνικός Πειραιώς, πανηγυρική
    07/01/2018 • 23:18

Άνετος και ωραίος ο Εθνικός στην Πάτρα

Επιβλητικός και ουσιαστικός ο Εθνικός πέρασε με 3-0 σετ (25-23, 25-22, 25-18) το εμπόδιο της Παναχαϊκής η οποία παραμένει η μοναδική ομάδα που συνεχίζει χωρίς νίκη, καθηλωμένη στους 2 βαθμούς.

Παμβοχαϊκός
    03/01/2018 • 21:25

"Αφεντικό" στην Πελοπόννησο ο Παμβοχαϊκός, 3-0 στην Πάτρα

Με 14 συνολικά άσσους, οι 6 από τον Μουνίζ, ο ανανεωμένος Παμβοχαϊκός πέρασε ατσαλάκωτος από την Πάτρα επικρατώντας 3-0 σετ (25-20, 25-18, 25-15) της Παναχαϊκής που δύσκολα θα αποφύγει τον υποβιβασμό, αφού παραμένει τελευταία με 2 μόλις βαθμούς και χωρίς νίκη σε 11 ματς.

Σε μια ώρα ο Ολυμπιακός, τέλος ο Παπαδόπουλος.
    22/12/2017 • 20:00
    Κηφισιά-Παναχαϊκή
    16/12/2017 • 23:20
    Οι παίκτες του Ηρακλή
    15/12/2017 • 08:16

Τετράδα ο Ηρακλής, 3-1 την Παναχαϊκή

Νίκη τετράδας επί της ουρανού Παναχαϊκής πέτυχε ο Ηρακλής. Ο "γηραιός" με τους Εφραιμίδη, Προύσαλη και Φέργκιουσον πρωταγωνιστές πέρασε με 3-1 σετ (27-25, 25-23, 28-30, 25-21) από την Πάτρα με τους γηπεδούχους να παραμένουν με 2 μόλις βαθμούς, στην τελευταία θέση της βαθμολογίας, χωρίς νίκη.

Εθνικός Αλεξανδρούπολης
    02/12/2017 • 23:01

Τρίποντο με Ρίστιτς ο Εθνικός

Αντίο στην Volleyleague με προορισμό την Α2 Ιταλίας είπε ο Αντρέι Ρίστιτς ο οποίος ήταν ο πρωταγωνιστής της εκτός έδρας νίκης του Εθνικού Αλεξανδρούπολης επί της Παναχαϊκής,

Φοίνικας Σύρου
    19/11/2017 • 00:03
    Ηρακλής Χαλκίδας
    12/11/2017 • 08:17

Από το κέντρο η Χαλκίδα, 3-2 την Παναχαϊκή

Με μπροστάρηδες τους δύο κεντρικούς της, Χαραλαμπίδη και Τσολάκο και με 12 άσσους ο Ηρακλής Χαλκίδας νίκησε 3-2 σετ (25-15, 22-25, 25-14, 27-29, 15-11) την Παναχαϊκή μετά από συναρπαστικό αγώνα.

09/05/2018 • 16:07