ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Οι αήττητες ομάδες
09/12/2018 • 10:43
Ζάλτσμπουργκ.
08/12/2018 • 19:54
ΟΙ παικτες της Σάλτσμπουργκ πανηγυρίζουν την νίκη στο Χάρτμπεργκ με το επβλητικό 0-4
24/11/2018 • 20:25

Απλά ασταμάτητη Σάλτσμπουργκ (video)

Επιβλητική η Σάλτσμπουργκ με γκολ στο δεύτερο ημιχρονο νίκησε με 4-0 στο Χάρτμπεργκ εδραιώνοντας το αήττητο σερί της στο πρωτάθλημα της Αυστρίας. Κορυφαίος της αναμέτρησης, ο γκολκίπερ των γηπεδούχων!

Όλα για όλα απόψε στο γήπεδο της Ρίβερ Πλέϊτ μετά το 2-2 του πρώτου τελικού
24/11/2018 • 08:00

Πάθος με ρίσκο στο Μπουένος Άϊρες, ματς για γκολ σε Αυστρία, Λονδίνο

Στο Μπουένος Άϊρες η Ρίβερ Πλέϊτ έχει το αβαντάζ της έδρας ενώ η Μπόκα ξέρει πως πρέπει να σκοράρει τουλάχιστον για μια φορά. Προβάδισμα λόγω σταθερότητας για Λιντς, Χόφενχαϊμ. Πιο ισορροπημένο το ντέρμπι του Λονδίνου

Ζάλτσμπουργκ, πανηγυρική
11/11/2018 • 19:55

Πέρασε από τη Βιέννη η Ζάλτσμπουργκ (video)

Η Ζάλτσμπουργκ έστω και δύσκολα κατάφερε να περάσει νικηφόρα από την έδρα της Αούστρια στη Βιέννη με 2-0 και παρέμεινε σε απόσταση ασφαλείας από τους διώκτες της.

Ο Πρέβλιακ "έσωσε" τη Σάλτσμπουργκ!
28/10/2018 • 20:27
Σκόρερ της Σάλτσμπουργκ ο Γιουνούζοβιτς
20/10/2018 • 20:04

''Στραβοπάτησε'' η Σάλτσμπουργκ

Πρώτη απώλεια για την Σάλτσμπουργκ στο πρωτάθλημα μετά από 11 αγωνιστικές Ο Γιουνούζοβιτς άνοιξε το σκορ, ο Ντιένγκ το έκλεισε δύο λεπτά αργότερα στο τελικό 1-1.

Μεγάλο προβάδισμα η PSV, ισορροπία στο Βελιγράδι

Πολύ κοντά στην πρόκρισή της στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ βρίσκεται η Αϊντχόφεν, που πέρασε με 3-2 από τη Λευκορωσία κόντρα στην ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ. Στο 0-0 έμειναν Ερυθρός Αστέρας και Ζάλτσμπουργκ.

Και η Αυστρία στις οθόνες σας

Το πρωτάθλημα της Αυστρίας ξεκίνησε "φουριόζο" την Παρασκευή και σήμερα θα δείτε ζωντανά και αποκλειστικά το Zάλτσμπουργκ-ΛΑΣΚ Λιντς (Novasports1HD 18:00).

Μαρσέιγ, πανηγυρική
04/05/2018 • 00:37

Στον τελικό με περιπέτειες η Μαρσέιγ!

Η Μαρσέιγ χρειάστηκε την παράταση κόντρα στην Ζάλτσμπουργκ (2-1) για να πάρει την πρόκριση χάρη σε «χρυσό» γκολ του Ρολάντο στο 115’ αν και προήλθε από λανθασμένη υπόδειξη σε κόρνερ του διαιτητή της αναμέτρησης.

O Mάρκο Ρόζε
03/05/2018 • 22:31

Ρόζε: «Επιθετικοί με Μαρσέιγ»

Εμφάνιση ανάλογη με εκείνη που τους εξασφάλισε την πρόκριση στα ημιτελικά εις βάρος της Λάτσιο, ζήτησε από τους παίκτες του ο προπονητής της Σάλτσμπουργκ Μάρκο Ρόζε και στη ρεβάνς με τη Μαρσέιγ, προκειμένου να έρθει το «εισιτήριο» για τον τελικό του Γιουρόπα Λιγκ.