Την περίπτωση του Λεονάρντο Κούτρη φέρεται να εξετάζει η Τζένοα σύμφωνα με τα όσα γράφονται στην Ιταλία.

01/01/2019 • 13:44
Ο Φεντερίκο Κιέζα
29/12/2018 • 17:55

Έμειναν στο 0-0 Τζένοα και Φιορεντίνα (video)

Σε ένα παιχνίδι με αρκετές φάσεις Τζένοα και Φιορεντίνα αλληλοεξουδετερώθηκαν με τους φιλοξενούμενους να είναι ανώτεροι αλλά να μην μπορούν να βρουν το δρόμο προς τα δίχτυα.

Ο Λιονέλ Μέσι πρώτος σκόρερ στην Ευρώπη
26/12/2018 • 01:20

Τα ''κανόνια'' της Ευρώπης (pics)

Λιονέλ Μέσι, Κιλιάν Εμπαπέ, Πιερ-Εμερίκ Ομπαμεγιάνγκ, Κριστόφ Πιάτεκ, Πάκο Αλκάθερ και Λόυκα Γιοβιτς είναι τα ''κανόνια'' στα πέντε κορυφαία πρωταθλήματα της γηραιάς Ηπείρου.Διαβάστε αναλυτικά...

Ο Φώτης Ιωαννίδης
18/12/2018 • 13:17

Τζένοα, ΠΑΟΚ και Ολυμπιακός για Ιωαννίδη

Ο 18χρονος φορ του Λεβαδειακού έχει προσελκύσει τα βλέμματα πολλών ομάδων, αρκετές από τις οποίες τον παρακολούθησαν διά ζώσης και στο ματς απέναντι στον ΠΑΟΚ. Αρέσει στη Τζένοα, ρώτησε κι ο Γκατούζο.

Ρόμα
16/12/2018 • 23:41
Τζένοα-ΣΠΑΛ
09/12/2018 • 20:43

Άντεξε με 10 για 80 λεπτά η Τζένοα, 1-1 με ΣΠΑΛ (video)

Αναγκάστηκε να παίξει με 10 παίκτες για 80 λεπτά, είδε την ΣΠΑΛ να παλεύει με νύχια και με δόντια να της βάλει γκολ, είδα τον Ραντου σε μεγάλο βράδυ και τα δοκάρια να την βοηθούν και κάπως έτσι η Τζένοα του Πραντέλι έμεινε όρθια.

O Πραντέλι με τους βοηθούς του
08/12/2018 • 16:10
Πραντέλι
07/12/2018 • 17:55

Ανακοινώθηκε επίσημα ο Πραντέλι

H ήττα και ο αποκλεισμός της Τζένοα από την Βίρτους Εντέλα, ομάδα της 3ης κατηγορίας της Ιταλίας, έφερε εξελίξεις στην ομάδα της Γένοβας

Τζένοα - Σαμπντόρια
25/11/2018 • 23:46

Χ-αμογέλασαν και οι δύο

Τζένοα και Σαμπντόρια έψαχναν τον τρόπο να σταματήσουν αρνητικό σερί τριών ηττών η καθεμία και το κατάφεραν με ισοπαλία 1-1 στο μεταξύ τους ντέρμπι.

O Μέρτενς πέρασε ως αλλαγή στο δεύτερο ημίχρονο και βοήθησε τη Νάπολι να νικήσει με 2-1 την Τζένοα
10/11/2018 • 23:51

Νίκησε την Τζένοα και τη βροχή! (video)

Η Νάπολι πέρασε με ανατροπή από τη Γένοβα επικρατώντας με 2-1, σε ματς το οποίο διεκόπη για 10 λεπτά, εξαιτίας έντονης βροχόπτωσης, με το σύνολο του Αντσελότι να πλησιάζει τη Γιουβέντους στους 3 βαθμούς.

Οι "Τζερς" νίκησαν με 3-1 στο αντίστοιχο παιχνίδι του πρώτου γύρου στο Κιλμάρνοκ
31/10/2018 • 08:58
30/10/2018 • 11:12
Σε τέταρτο διαδοχικό ματς η Ουντινέζε δεν ηττήθηκε από την Τζένοα
28/10/2018 • 18:06

Συνεχίστηκε η παράδοση…(video)

Η Ουντινέζε είχε μόνο νίκες στα τρία προηγούμενα ματς με αντίπαλο την Τζένοα, βρέθηκε πίσω στο σκορ, αλλά τελικώς πήρε την ισοπαλία 2-2 στην έδρα των «ροσομπλού».