ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
21/10/2018 • 21:17
Σκόραρε ο Ιμόμπιλε.
07/10/2018 • 18:03

Νίκη «ανάσα» για την Λάτσιο

Μ’ ένα γκολ του Τσίρο Ιμόμπιλε στο 37ο λεπτό η Λάτσιο νίκησε την Φιορεντίνα με 1-0 στο Ολίμπικο στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής και επέστρεψε στις νίκες μετά από δύο ήττες σε πρωτάθλημα και Γιουρόπα Λιγκ.

Ο ΙΚάρντι πανηγυρίζει
26/09/2018 • 00:02

Pazza Inter! (video)

Η "τρελή" (pazza) ομάδα του Σπαλέτι έφτασε σε τρίτη διαδοχική αγχωτική νίκη, αυτή τη φορά επί της Φιορεντίνα (2-1) η οποία ήταν καλύτερη στο δεύτερο ημίχρονο. Ικάρντι και Ντ' Αμπρόζιο οι σκόρερ των νικητών, Κιέζα των βιόλα.

H Γιουνάϊτεντ τα τελευταία χρόνια αντιμετωπίζει συνεχώς την Ντέρμπι Κάουντι για το κύπελλο και το Λιγκ Καπ Αγγλίας
25/09/2018 • 08:23

Πάθος και πίεση στα ματς του Μάντσεστερ και του Μιλάνου

Το Αγγλικό Λιγκ Καπ μας δίνει καλές ιδέες απόψε. Η Μάντσεστερ Γιουνάϊτεντ προφανώς και θέλει μια επιβλητική παρουσία μετά από τις πρόσφατες κακές εμφανίσεις. Παραγωγικό ματς περιμένουμε και στο Μιλάνο όπου η Ίντερ φιλοξενεί την Φιορεντίνα

19/09/2018 • 08:08

Γερό αβαντάζ για την "Σίτι". Διάθεση για γκολ σε Μαδρίτη, Σέφιλντ και Μίντλεσμπρο

Με σαφές προβάδισμα παίζουν απόψε οι ομάδες του Μάντσεστερ στο Τσάμπιονς Λιγκ. Ισορροπημένο το εξ αναβολής παιχνίδι της Γένοβας όπως και αυτό για το κύπελλο Ιρλανδίας όπου η φορμαρισμένη Μποέμιανς απειλεί ευθέως την Ντέρι Σίτι

Οι οπαδοί της Σαμπντόρια αποφάσισαν αποχή από το σημερινό αγώνα της ομάδας με την Φιορεντίνα!
19/09/2018 • 05:08

Χωρίς τους οπαδούς της απόψε η Σαμπντόρια!

Την απουσία τους στον αποψινό εξ αναβολής αγώνα της Σαμπντόρια με την Φιορεντίνα αποφάσισαν και όπως όλα δείχνουν θα κάνουν πράξη οι οργανωμένοι οπαδοί της ομάδας της Γένοβας!

O Λορέντσο Ινσίνιε
15/09/2018 • 21:07

Με Ινσίνιε «καθάρισε» η Νάπολι (video)

Μ’ ένα γκολ του Ινσίνιε στο 79ο λεπτό η Νάπολι νίκησε στο Σαν Πάολο την Φιορεντίνα με 1-0 στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του Καμπιονάτο, σημειώνοντας την 3η νίκη της σε 4 ματς.