ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+39 (055) 503 0190
Φιορεντίνα, πανηγυρική
09/12/2018 • 16:04

Θρυλική ανατροπή για Φιορεντίνα (video)

Η Σασουόλο βρέθηκε να προηγείται με 2-0 στο 67ο λεπτό φιλοξενώντας τη Φιορεντίνα και με 3-1 στο 80ο, αλλά οι βιόλα έφυγαν από το «Μαπέι» με το βαθμό της ισοπαλίας

Η Λιντς έχασε με 2-1 στο Σέφιλντ την περσινή σεζόν και σήμερα το έργο της είναι εξίσου δύσκολο
01/12/2018 • 08:08

Προκλήσεις σε Τοσκάνη, Σέφιλντ και Λιλ

Σαφές προβάδισμα νίκης έχουν η Αντβέρπ, η Μπλάκμπερν, η Πίτερμπορο, όπως και η Ρεάλ κόντρα στην Βαλένθια. Ανταγωνιστικότητα και πάθος περιμένουμε στη Φλωρεντία όπως και στο Σέφιλντ

Μια από τα ίδια η Φιορεντίνα! (video)

Για τέταρτο συνεχόμενο παιχνίδι η Φιορεντίνα προηγήθηκε και για τέταρτο συνεχόμενο παιχνίδι έμεινε στο 1-1! Η Φροζινόνε με όμορφο γκολ του Πιναμόντι πήρε άλλον έναν πολύτιμο βαθμό!

Ο Δημήτρης Κουρμπέλης
06/11/2018 • 12:55

"Εντυπωσιασμένη η Φιορεντίνα με Κουρμπέλη"

Η διοίκηση της Φιορεντίνα φέρεται να έχει συμπεριλάβει το όνομα του Δημήτρη Κουρμπέλη στις πρώτες θέσεις της μετεγγραφικής της λίστας, εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου.

Ο Γκαμπριέλ Μπατιστούτα
03/11/2018 • 19:24
Ο Ρινκόν
27/10/2018 • 23:32

Μοιρασιά στο Τορίνο (video)

Τορίνο και Φιορεντίνα πήραν από έναν βαθμό στη μεταξύ τους αναμέτρηση για την 10η αγωνιστική του Καμπιονάτο. Ο Μπενάσι στο 2ο λεπτό και ο Λαφόν με αυτογκόλ μετά από σουτ του Έινα στο δόκάρι, διαμόρφωσαν το αποτέλεσμα.

Ο Φεντερίκο Κιέζα
21/10/2018 • 21:17
Σκόραρε ο Ιμόμπιλε.
07/10/2018 • 18:03

Νίκη «ανάσα» για την Λάτσιο

Μ’ ένα γκολ του Τσίρο Ιμόμπιλε στο 37ο λεπτό η Λάτσιο νίκησε την Φιορεντίνα με 1-0 στο Ολίμπικο στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής και επέστρεψε στις νίκες μετά από δύο ήττες σε πρωτάθλημα και Γιουρόπα Λιγκ.

Ο ΙΚάρντι πανηγυρίζει
26/09/2018 • 00:02

Pazza Inter! (video)

Η "τρελή" (pazza) ομάδα του Σπαλέτι έφτασε σε τρίτη διαδοχική αγχωτική νίκη, αυτή τη φορά επί της Φιορεντίνα (2-1) η οποία ήταν καλύτερη στο δεύτερο ημίχρονο. Ικάρντι και Ντ' Αμπρόζιο οι σκόρερ των νικητών, Κιέζα των βιόλα.

H Γιουνάϊτεντ τα τελευταία χρόνια αντιμετωπίζει συνεχώς την Ντέρμπι Κάουντι για το κύπελλο και το Λιγκ Καπ Αγγλίας
25/09/2018 • 08:23

Πάθος και πίεση στα ματς του Μάντσεστερ και του Μιλάνου

Το Αγγλικό Λιγκ Καπ μας δίνει καλές ιδέες απόψε. Η Μάντσεστερ Γιουνάϊτεντ προφανώς και θέλει μια επιβλητική παρουσία μετά από τις πρόσφατες κακές εμφανίσεις. Παραγωγικό ματς περιμένουμε και στο Μιλάνο όπου η Ίντερ φιλοξενεί την Φιορεντίνα