29/09/2019 • 17:07
Νίκη με ανατροπή για τον ΟΦΗ
29/09/2019 • 17:00

Ολική επαναφορά

Ο Αστέρας προηγήθηκε στο 50', όμως ο ΟΦΗ ανέτρεψε τα πάντα μέσα σε 15 λεπτά, με πρωταγωνιστή τον Ναμπί (δύο ασίστ), που ήρθε από τον πάγκο. Καθοριστική η αποβολή του Ιγκλέσιας στο 61'.

Ο Ιγκλέσιας
29/09/2019 • 16:51

O Ιγκλέσιας το ζει από την φυσούνα! (Video)

O Ματίας Ιγκλέσιας αντίκρισε την κόκκινη κάρτα στο 61΄ αφήνοντας τον Αστέρα με παίκτη λιγότερο. Ο Αργεντινός δεν πήγε στα αποδυτήρια, αντιθέτως παρακολουθεί τον αγώνα από την φυσούνα!

Το 2-1 του Νέιρα
29/09/2019 • 16:40

Το γύρισε ο ΟΦΗ με Νέιρα! (Video)

Ο ΟΦΗ εκμεταλλεύεται το αριθμητικό πλεονέκτημα και ολοκληρώνει την ανατροπή με τον Νέιρα, ο οποίος σκοράρει το 2-1!

Ισοφαρίζει ο ΟΦΗ
29/09/2019 • 16:29

Ο Φιγκεϊρέδο το έφερε στα ίσα! (Video)

Μόλις 6 λεπτά κράτησε το προβάδισμα του Αστέρα στην Κρήτη, αφού ο Φιγκεϊρέδο έφερε το παιχνίδι στα ίσα στο 57΄ με κοντινό σουτ από ασίστ του Ναμπί.

ΟΦΗ - Αστέρας
29/09/2019 • 16:22
Διπλή ευκαιρία για τον ΟΦΗ
29/09/2019 • 16:05

Διπλή ευκαιρία για τον ΟΦΗ! (Video)

Ο ΟΦΗ έφτασε πολύ κοντά στο 1-0 στο 33΄, όμως η κεφαλιά του Φιγκεϊρέδο σταμάτησε στο δοκάρι και στη συνέχεια ο Σεμέδο δεν κατάφερε να σκοράρει στην επαναφορά. Δείτε τη φάση.

ΟΦΗ-Αστέρας Τρίπολης
29/09/2019 • 09:36

Με το Novasports.gr στο “Γεντί Κουλέ”

Παρακολουθείστε σε live streaming από τη Web TV του Novasports.gr την αναμέτρηση του ΟΦΗ με τον Αστέρα Τρίπολης για την πέμπτη αγωνιστική του ελληνικού πρωταθλήματος (15:00 Novasports1HD).

Το "Γεντί Κουλέ" από ψηλά
28/09/2019 • 17:49

ΟΦΗ: "Μην αργήσετε"

Ανακοίνωση εξέδωσε η μελανόλευκη ΠΑΕ με την οποία συστήνει στον κόσμο να πάει από νωρίς στο Γεντί Κουλέ για την αναμέτρηση με τον Αστέρα Τρίπολης.

Ο ΟΦΗ αναμένεται να έχει τους φίλους του στο πλευρό του για το ματς με τον Αστέρα.
28/09/2019 • 14:19