ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
E-mail:
Λιώρης - Παπαβασιλείου
17/02/2019 • 23:37

"Από ένα ημίχρονο οι δύο ομάδες" (video)

Μετά το ντέρμπι στο "Γ. Καραϊσκάκης" οι Γιώργος Λιώρης και Γρηγόρης Παπαβασιλείου τόνισαν πως κάθε ομάδα είχε από ένα ημίχρονο με τους γηπεδούχους να αναδεικνύονται νικητές.

Ο Πέδρο Μαρτίνς μετά το τέλος του αγώνα
17/02/2019 • 22:59
Ο Μανόλο Χιμένεθ
17/02/2019 • 22:32
Μάνταλος
17/02/2019 • 22:28

Μάνταλος: "Δεν αξίζαμε κάτι παραπάνω" (video)

Με βάση την πολύ κακή εικόνα στο β' ημίχρονο, η ΑΕΚ δεν δικαιούταν κάτι καλύτερο στο ντέρμπι, όπως χαρακτηριστικά είπε ο Πέτρος Μάνταλος στην κάμερα του novasports. Η ευχή του για τον Λάζαρο Χριστοδουλόπουλο.

Χασάν στην κίνηση και 3-1 (video)

Ωραίο κατέβασμα και σέντρα του Ποντένσε από τα δεξιά, ο Χασάν στην κίνηση νικά τον Μπάρκα γράφοντας το 3-1 για τον Ολυμπιακό.

Φορτούνης
17/02/2019 • 21:18

Ανατροπή με Φορτούνη (video)

Επίθεση κατά μέτωπο του Κώστα Φορτούνη, που νικά με σουτ τον Μπάρκα, κάνοντας το 2-1 για τον Ολυμπιακό στο 72'.

Το "τσαφ" του Φορτούνη (video)

Ο Κώστας Φορτούνης έχασε σπουδαία ευκαιρία κόντρα στην ΑΕΚ, για να φέρει το ματς στα ίσια, στο ντέρμπι του Φαλήρου.