Παναθηναϊκός Superfoods
    Πασκουάλ
    10/12/2017 • 20:29

Πασκουάλ: «Όλα κρίθηκαν στο δεύτερο δεκάλεπτο»

Ευχαριστημένος με την νίκη της ομάδας του επί του Άρη εμφανίστηκε ο Τσάβι ΠΑσκουάλ στην συνέντευξη τύπου. Ο προπονητής του Παναθηναϊκού υποστήριξε πως η ομάδα του πήρε σημαντικό πλεονέκτημα στο δεύτερο δεκάλεπτο.

Ο Νικ Καλάθης
    10/12/2017 • 19:03
    Τα ντέρμπι της όγδοης αγωνιστικής
    10/12/2017 • 10:08

Ημέρα ντέρμπι στη Basket League

Με δυο αναμετρήσεις «φωτιά» ολοκληρώνεται το πρόγραμμα της όγδοης αγωνιστικής στη Basket League σε Αλεξάνδρειο (17:00) και ΟΑΚΑ (19:00).

Πασκουάλ
    09/12/2017 • 23:17

Χωρίς προβλήματα ο Παναθηναϊκός

Πλήρης και χωρίς απουσίες πέραν αυτής του Κένι Γκέιμπριελ που δεν είναι δηλωμένος στο ρόστερ του ελληνικού πρωταθλήματος, θα αντιμετωπίσει τον Άρη στη Θεσσαλονίκη ο Παναθηναϊκός.

Το κρεσέντο του Παππά! (video)

Ο Νίκος Παππάς πέτυχε τέσσερα τρίπονα στην τέταρτη περίοδο κόντρα στη Ζάλγκιρις αλλά δεν ήταν αρκετά για να πάρει ο Παναθηναϊκός τη νίκη.

Στου δρόμου τα μισά… (video)

Ο Παναθηναϊκός προηγούταν με δύο πόντους στο ημίχρονο, δέχτηκε 33 (!) πόντους στην τρίτη περίοδο, στην τέταρτη έκανε επικό comeback αλλά η αντεπίθεσή του έμεινε στη μέση με αποτέλεσμα να γνωρίσει την ήττα στο Κάουνας από τη Ζάλγκιρις με σκορ 80-74.

Στιγμιότυπο από την προπόνηση του ΠΑΣ.
    07/12/2017 • 18:31

Μοναδικός απών ο Νικολιάς

Ο Χαλκιαδάκης επέστρεψε την Πέμπτη στις προπονήσεις του ΠΑΣ Γιάννινα, με μοναδική απουσία πλέον αυτή του Νικολιά.

Η συνάντηση των «πράσινων» με τον «Σάρας».
    07/12/2017 • 16:37
    Οι παίκτες του Παναθηναϊκού
    07/12/2017 • 10:48

Πάει για την έκτη σερί νίκη

Ο Παναθηναϊκός Superfoods θέλει να δώσει συνέχεια στο εντυπωσιακό σερί νικών που έχει στην εφετινή Euroleague και στο ματς με τη Ζαλγκίρις στο Κάουνας, για την ενδέκατη αγωνιστική της διοργάνωσης (20:00 Novasports1HD).

Ο Σαρούνας Γιασικεβίτσιους.
    07/12/2017 • 09:20

Με αντίπαλο ένα φίλο...

Γνωστές και άγνωστες ιστορίες του Σαρούνας Γιασκεβίτσιους από τη θητεία του στον Παναθηναϊκό. Η... αρπαγή από τον "αιώνιο" αντίπαλο, η κόντρα και η λατρεία με τον Ομπράντοβιτς και άλλα πολλά...