ΟλυμπιακόςΑΕΚΠαναθηναϊκόςΠΑΟΚΠανιώνιοςΞάνθηΠλατανιάςΑτρόμητοςΠΑΣ ΓιάννιναΑ.Ο. ΚέρκυραΠαναιτωλικόςΑστέρας ΤρίποληςΑΕΛΛεβαδειακόςΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΆρηςΗρακλήςΟΦΗBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Ολυμπιακός
    Ο Κώστας Παπανικολάου
    20/04/2018 • 23:27

Χίλια προβλήματα, μία καρδιά! (video)

Ο Ολυμπιακός μπορεί στο τρίτο δεκάλεπτο να παρουσίασε τα συμπτώματα της Τετάρτης ωστόσο στην τελευταία περίοδο σοβαρεύτηκε και πήρε μεγάλη, από ψυχολογικής κυρίως άποψης, νίκη επί της Ζάλγκιρις με σκορ 79-68 φέρνοντας τη σειρά στα ίσια παρά τα πολλά και σημαντικά προβλήματα.

Σάρας
    20/04/2018 • 23:15

Φωνάζει για τις βολές η Ζαλγκίρις

Ανάρτηση διαμαρτυρίας στο twitter από τη Ζαλγκίρις, που "φωνάζει" για τα φάουλ που έχουν καταλογιστείς εις βάρος της αλλά και τις βολές που έχει εκτελέσει ο Ολυμπιακός.

White copy-paste (video)

Παρόμοια φάση δέχεται η άμυνα του Ολυμπιακού, με τον Άαρον Γουάιτ να είναι... οφσάιντ.