ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
AFC Bournemouth
1899
England
+44 (1202) 726 300
Λεπτό προς λεπτό από το Novasports.gr η εξέλιξη των αγώνων της 6ης Αγωνιστικής της Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας.
19/10/2019 • 19:50
Τα τατουάζ του Κινγκ.
13/10/2019 • 07:17

Mαθήματα ιστορίας μέσω τατουάζ

Ο ήρωας της Νορβηγίας στο χθεσινό παιχνίδι με την Ισπανία, Τζόσουα Κινγκ, έχει διακοσμήσει την πλάτη του κάνοντας τατουάζ τους «ήρωές» του.

To γκολ της Λίβερπουλ.
28/09/2019 • 21:28
Ο Ακέ σκοράρει για τη Μπόρνμουθ.
20/09/2019 • 23:59

Προέλαση για Μπόρνμουθ

Η Μπόρνμουθ πέρασε με 3-1 από την έδρα της Σαουθάμπτον και έδειξε ότι είναι «αφεντικό» στη νότια ακτή της Αγγλίας.

Ο Κουν Αγουέρο
25/08/2019 • 18:53
25/08/2019 • 18:13

Σε κέφια ο Αγουέρο (video)

Με πρωταγωνιστή τον Κουν Αγουέρο που σημείωσε δύο γκολ, η Μάντσεστερ Σίτι επικράτησε εκτός έδρας με 3-1 της Μπόρνμουθ και πέτυχε τη δεύτερη νίκη της στην Πρέμιερ Λιγκ.

O Έντερσον Μοράες
25/08/2019 • 16:18
O Ζουνίνιο επέστρεψε στο "σπίτι" του
19/08/2019 • 19:43
Ο Μανέ πανηγυρίζει το πρώτο γκολ της Λίβερπουλ
17/08/2019 • 18:55

Έκανε τα εύκολα δύσκολα η Λίβερπουλ (pics, vid)

Δεύτερη νίκη για την Λίβερπουλ που νίκησε την Σαουθάμπτον (1-2), φοβερός ο Πούκι με χατ - τρικ διέλυσε την Νιουκάστλ, ισοπαλίες για Άστον Βίλα - Μπόρνμουθ (1-1) και Γουέστ Χαμ - Μπράιτον (1-1), σεφτέ στις νίκες για την Έβερτον που νίκησε την Γουότφορντ (1-0).

Ο Μουσέτ στην Σέφιλντ Γιουνάιτεντ

Τον Γάλλο επιθετικό Λις Μουσέτ απέκτησε η Σέφιλντ Γιουνάιτεντ. Μεταγραφή ρεκόρ στην ιστορία των λεπίδων καθώς στοίχισε έντεκα εκατομμύρια Ευρώ.

Ο Μπόρουτς
03/06/2019 • 17:26
Ο Σιμόν Μινιολέ
28/05/2019 • 17:04

Η Μπόρνμουθ θέλει τον Μινιολέ

Ο Σιμόν Μινιολέ έχει μπει στο στόχαστρο της Μπόρνμουθ η οποία είναι διατεθειμένη να δώσει 15 εκατομμύρια λίρες στην Λίβερπουλ για να τον κάνει δικό της.

Ο Σον πανηγυρίζει το γκολ με την Μάντσεστερ Σίτι
04/05/2019 • 19:00

Tα αρνητικά ρεκόρ της Τότεναμ!

Η ήττα της Τότεναμ από την Μπόρνμουθ, ήταν η 5η στα τελευταία 6 παιχνίδια σε πρωτάθλημα και Τσάμπιονς Λιγκ, για την ομάδα του Ποτσετίνο.