ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    Greece
    Οι παίκτες του Εθνικού Αλεξανδρούπολης πανηγυρίζουν
    06/04/2019 • 22:58

Μια νίκη πριν την παραμονή ο Εθνικός

Με τον Κάσσανδρο Στίγγα να …γράφει 18 πόντους ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης επικράτησε με 3-1 σετ (25-23, 13-25, 25-23, 25-21) της Κομοτηνής στην έδρα της και πλέον με 2-0 στις νίκες στη σειρά των πλέι άουτ χρειάζεται άλλη μία για να κλειδώσει την παραμονή του στην κατηγορία.

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Κομοτηνή 3-0
    04/04/2019 • 02:40

Κρυφό χαρτί ο Νικολακάκης, 3-0 Ο Εθνικός

Με σούπερ τον 23χρονο Κωσταντίνο Νικολακάκη που πήρε την θέση του τραυματία Αργεντινού Μπενγκολέα ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης νίκησε την Κομονητή με 3-0 σετ και έκανε βήμα για την παραμονή του στην κατηγορία της Volley League.

Πρώτος σκόρερ ο Ζουπάνι για τον Ολυμπιακό
    09/03/2019 • 16:24

Τρίποντο σε 1 ώρα για τον Ολυμπιακό

Σε χρόνο ρεκόρ, μόλις 60 λεπτών, ο Ολυμπιακός επικράτησε άνετα 3-0 σετ (25-14, 25-19, 25-18) του Εθνικού Αλεξανδρούπολης στο Ρέντη και επέστρεψε στιος επιτυχίες μετά την ήττα στη Σύρο.

Κηφισιά-Εθνικός
    25/02/2019 • 21:22

Δια χειρός... Χαντ 3-1 η Κηφισιά

Ξαναέβαλε το ...χέρι του ο Χαντ, η Κηφισιά νίκησε με 3-1 σετ (26-24, 21-25, 25-20, 25-16) τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης και έκανε άλμα σωτηρίας φθάνοντας στην έκτη θέση.

Ολυμπιακός - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
    20/02/2019 • 20:04

Στο ρελαντί 3-0 και Φ4 ο Ολυμπιακός

Με τον Φερνάντο Μουνιόθ να ξεκουράζει Σμιτ και Τερβαπόρτι ο Ολυμπιακός στο ρελαντί πέρασε με 3-0 σετ (25-22, 25-22, 25-20) το εμπόδιο του του Εθνικού Αλεξανδρούπολης στο «Μ. Παρασκευόπουλος» και έκλεισε θέση για το final-4 του Κυπέλλου Ανδρών στην Ιεράπετρα.

09/02/2019 • 20:44

Ο Χίτσκοκ ήταν από την Αλεξανδρούπολη

Σε ματς θρίλερ στην Αλεξανδρούπολη ο Εθνικός αν και προηγήθηκε με 2-0 σετ του Φοίνικα Σύρου χρειάστηκε το πέμπτο σετ για να πάρει με 3-2 σετ (25-21, 25-20, 20-25, 19-25, 18-16) το δίποντο.

Ηρακλής
    12/01/2019 • 23:16

Εντυπωσιακός Ηρακλής με νέο look

Με νέο look ελέω της έλευσης Μαυροβουνιώτη και της μετατόπισης του Σωτηρίου σε λίμπερο, ο Ηρακλής νίκησε 3-0 σετ (25-15, 25-20, 25-22) τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης και ξεκίνησε εντυπωσιακά τη νέα χρονιά αλλά και τον Β΄γύρο του πρωταθλήματος Volley League.

22/12/2018 • 22:28
    Παναθηναϊκός
    17/12/2018 • 21:22
    Τρίποντο από την περιφέρεια, 3-0 η ΑΕΚ.
    08/12/2018 • 22:20

Τρίποντο από την περιφέρεια, 3-0 η ΑΕΚ

Με τους περιφερειακούς της Ηρακλή Παπαδόπουλο (εντυπωσίασε αντί του Τζιουμάκα), Στοίλοβιτς και Μότα να είναι άψογοι επιθετικά και τον Κανέλλο να κάνει τη διαφορά πάνω στο φιλέ η ΑΕΚ πανηγύρισε, πιο εύκολα από ότι θα περίμεναν και οι ίδιοι οι παίκτες της, την τέταρτη νίκη της στην Volleyleague.

01/12/2018 • 19:50

Ζουπάνι και 3-0 Ο Ολυμπιακός

Σμιτ περίμεναν, Ζουπάνι τους προέκυψε. Ο διαγώνιος της Εθνικής στο γήπεδο όπου το καλοκαίρι έκανε τη διαφορά για τη "γαλανόλευκη" ...οργίασε και με 25 δικούς του πόντους (61% αποτελεσματικότητα στην επίθεση) οδήγησε τον Ολυμπιακό σε άνετη επικράτηση με 3-0 σετ (25-20, 25-20, 25-20) επί του Εθνικού στην Αλεξανδρούπολη.

ΠΑΟΚ
    24/11/2018 • 21:44

Με Μαρκέζ 3-0 ο ΠΑΟΚ

Χωρίς τον Τζούριτς αλλά με τον Μαρκέζ διαγώνιο ο ΠΑΟΚ χρειάστηκε μόλις 72 λεπτά για να νικήσει τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης με 3-0 σετ (25-13, 27-25, 25-16).

21/11/2018 • 23:50

Άχαστος στην Αλεξανδρούπολη ο Εθνικός

Σε απόρθητο κάστρο έχει μετατρέψει το "Μιχάλης Παρασκευόπουλος" ο Εθνικός ο οποίος επικράτησε 3-2 σετ (19-25, 25-21, 25-16, 24-26, 15-08) και του Ηρακλή και παρέμεινε αήττητος στο "σπίτι" του.

17/11/2018 • 22:04

Και ξανά προς τη δόξα τραβά ο Εθνικός

Διπλή επιτυχία για τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης. Και πήρε το πρώτο τρίποντο της σεζόν με 3-0 σετ (25-20, 25-22, 25-18) επί της Κηφισιάς και «βύθισε» ακόμη περισσότερο την αντίπαλό του στον πυθμένα της βαθμολογίας.

Βόμβα με Μπενγκολέα στην Αλεξανδρούπολη.
    13/11/2018 • 17:32