16/09/2018 • 18:16
Παιδάκι με φανέλα Ρονάλντο
16/09/2018 • 17:39

Ήταν να μη γίνει η αρχή! (video)

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο πέτυχε και δεύτερο γκολ απέναντι στη Σασουόλο, «κλειδώνοντας» το παιχνίδι για τη «Γηραιά Κυρία». Δείτε το!

Το πρώτο γκολ του Ρονάλντο
16/09/2018 • 17:18

Το πρώτο του Κριστιάνο! (Video)

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο πέτυχε το πρώτο του γκολ με τη φανέλα της Γιουβέντους, ανοίγοντας το σκορ στο 50ο λεπτό της αναμέτρησης με τη Σασουόλο. Δείτε πως άνοιξε λογαριασμό ο Πορτογάλος σούπερ σταρ.

Η ντρίμπλα του Ντιμπάλα
16/09/2018 • 16:39

Η «ομορφιά» του Ντιμπάλα (Video)

Ο Πάολο Ντιμπάλα άφησε τους πάντες με το στόμα ανοιχτό με την έμπνευση του! Δείτε τη μαγική ντρίμπλα του Αργεντινού της Γιουβέντους.

Ο Στέφανο Σορεντίνο πανηγυρίζει
16/09/2018 • 15:31

Φιλόξενο Ολίμπικο (video)

Τρία στα τρία για τη Ρόμα στην έδρα της, αλλά όχι με νίκες. Η Κιέβο Βερόνα αν και βρέθηκε πίσω με δύο γκολ κατάφερε να φύγει –και αυτή- από το Ολίμπικο με το βαθμό της ισοπαλίας (2-2).

Ο Ραμόν Ροντρίγκες Βερδέχο «Μόντσι»
16/09/2018 • 12:40

Θέλει τον Μόντσι η Μπαρτσελόνα

Η διοίκηση της Μπαρτσελόνα θέλει να κάνει μια από τις μεγαλύτερες μετεγγραφές της εφετινής σεζόν, αποκτώντας από τη Ρόμα τον Ο Ραμόν Ροντρίγκες Βερδέχο «Μόντσι», τον οποίο προορίζει για το πόστο του αθλητικού διευθυντή.

O Ρονάλντο Τζούνιορ
16/09/2018 • 12:17

Ο γιος τα πάει καλύτερα από τον πατέρα (video)

Μπορεί ο Κριστιάνο Ρονάλντο να μην έχει βρει ακόμα τον δρόμο προς τα αντίπαλα δίχτυα με τη φανέλα της Γιουβέντους, όμως ο γιος του, Ρονάλντο Τζούνιορ τα πάει περίφημα με τους μικρούς της «βέκια σινιόρα».

Δύο γκολ πέτυχε ο Ντεφρέλ
15/09/2018 • 23:27

Βόλτα της Σαμπντόρια με 5αρα (video)

Περίπατο έκανε η Σαμπντόρια απένανντι στη Φροζινόνε περνώντας με το άνετο 0-5. Δεύτερη σερί νίκη για τη ομάδα της Γένοβας που κέρδισε τη Νάπολι πριν τη διακοπή.

O Λορέντσο Ινσίνιε
15/09/2018 • 21:07

Με Ινσίνιε «καθάρισε» η Νάπολι (video)

Μ’ ένα γκολ του Ινσίνιε στο 79ο λεπτό η Νάπολι νίκησε στο Σαν Πάολο την Φιορεντίνα με 1-0 στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του Καμπιονάτο, σημειώνοντας την 3η νίκη της σε 4 ματς.

Σκοράρει πάντα μετά από διακοπή

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο ετοιμάζεται για τον τέταρτο του αγώνα στο ιταλικό πρωτάθλημα και οι φίλαθλοι στη γειτονική χώρα έχουν στραμμένα τα βλέμματά τους πάνω του, για να δουν αν θα καταφέρει να σκοράρει για πρώτη φορά με τη φανέλα της Γιουβέντους.

04/09/2018 • 16:01