Η αποστολή της Κέρκυρας γα το Κύπελλο
30/01/2013 • 18:28
    Με απουσίες κόντρα στον Πανθρακικό
    30/01/2013 • 18:19

Το 1-1 του πρώτου αγώνα ανάμεσα στον Πανθρακικό και τον Απόλλωνα δεν αφήνει και πολλά περιθώρια στην αθηναϊκή ομάδα και έτσι ο Αλέκος Βοσνιάδης θα παρατάξει ένα σχήμα στον επαναληπτικό αγώνα με πολλές αλλαγές.

Αναχώρησε η αποστολή για Κέρκυρα
      30/01/2013 • 18:02
        Χωρίς προβλήματα στα Πηγάδια
        29/01/2013 • 14:46

Ολοκληρώθηκε η τελευταία προπόνηση της Βέροιας πριν την αυριανή εκτός έδρας αναμέτρηση με την Ξάνθη (17:00), στο πλαίσιο του 4ου γύρου του κυπέλλου Ελλάδας.

Οι διαιτητές του κυπέλλου
        28/01/2013 • 13:22

Ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες ρεβάνς της 4ης φάσης του κυπέλου Ελλάδας, που είναι προγραμματισμένοι για το διήμερο 30-31 Ιανουαρίου

Ξέσπασε και... πέρασε
          24/01/2013 • 21:50

Ο ΠΑΟΚ κατάφερε σε 39 λεπτά να πάρει σκορ πρόκρισης επί της Καλλιθέας, να πετύχει πέντε γκολ στο πρώτο ημίχρονο και να επικρατήσει τελικά με 6-0 και να περάσει έτσι εμφατικά στην επόμενη φάση του κυπέλλου Ελλάδος.

"Σκότωσε" τον "Φονέα" στο "Ελ Πάσο"!
          24/01/2013 • 18:52

Σε ένα γήπεδο που είναι ευρύτερα γνωστό ως... Ελ Πάσο, ο "Φονέας των γιγάντων", Φωστήρας θεωρητικά θα είχε το προβάδισμα. Ομως υπολόγιζε χωρίς τον "Αγιαξ της Ηπείρου", τον ΠΑΣ Γιάννινα που επικράτησε 3-2 και πήρε εμφατικά την πρόκριση στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος.

Άλλα δυο εισιτήρια για τα προημιτελικά
          24/01/2013 • 10:42
            Δρακόντεια μέτρα ασφαλείας στην άφιξη του Παναθηναϊκού
            23/01/2013 • 22:47
              Αστέρας λαμπρός και στο Κύπελλο
              23/01/2013 • 21:57

Στα προημιτελίκα του Κυπέλλου Ελλάδος προκρίθηκε ο Αστέρας Τρίπολης αφού επικράτησε 2-0 του Ολυμπιακόύ Βόλου στο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης". Σκόρερ για τους γηπεδούχους οι Ντε Μπλάσις και Φορμίκα.