Ο Αρσέν Βενγκέρ
11/01/2018 • 16:14

Κι όμως είναι ακόμα εδώ...

Ο Αγγελος Στυλιάδης γράφει στο προσωπικό του blog για τον πιστό στο δικό του ποδοσφαιρικό μοντέλο, Αρσέν Βενγκέρ, και την Αρσεναλ που χτυπάει την πόρτα του τελικού του Λιγκ Καπ με τους πιτσιρικάδες

Τσέλσι-Άρσεναλ
10/01/2018 • 23:54
Το ντέρμπι.
10/01/2018 • 14:48

Οι απουσίες στο ντέρμπι

Η Τσέλσι υποδέχεται σήμερα (10/1) στις 22:00 την Άρσεναλ στο πλαίσιο του Λιγκ Καπ, με αρκετές απουσίες η ομάδα του Βενγκέρ.

Σίτι-Μπρίστολ
09/01/2018 • 23:57

Ανατροπή στο φινάλε για Σίτι (video)

Λίγο έλειψε να είναι η Μπρίστολ Σίτι αυτή που θα κόψει βαθμούς μετά από καιρό στη Μάντσεστερ Σίτι, ωστόσο η ομάδα του Γκουαρδιόλα, δεν χαρίζεται ούτε στο Λιγκ Καπ!

Ο Ντίνος Μαυροπάνος
09/01/2018 • 23:24

Με Μαυροπάνο κόντρα στην Τσέλσι η Άρσεναλ

Στην αποστολή της Άρσεναλ για το ματς με την Τσέλσι στο "Στάμφορντ Μπριτζ" ο Κωνσταντίνος Μαυροπάνος. Ο 20χρονος αμυντικός των «κανονιέρηδων» έχει αφήσει θετικότατες εντυπώσεις στον Αρσέν Βενγκέρ και δεν αποκλείεται να μείνει μέχρι το τέλος της σεζόν.

Λιγκ Καπ Αγγλίας
08/01/2018 • 21:12

Τσέλσι – Άρσεναλ, Μάντσεστερ Σίτι – Μπρίστολ Σίτι για το League Cup Αγγλίας και οι «μάχες» σε Γαλλία, Championship στη Nova

Οι συνδρομητές των αθλητικών καναλιών της Nova, από την Τρίτη 9 Ιανουαρίου έως και την Κυριακή14 Ιανουαρίου, θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν ζωντανά και αποκλειστικά αγώνες για το League Cup Αγγλίας, το Σαμπιονά και την Championship.

Ο Ζοσέ Μουρίνιο
    21/12/2017 • 10:51
    Oι παίκτες της Μπρίστολ Σίτι πανηγυρίζουν.
    21/12/2017 • 09:16
    Εϊναι η στιγμή που η Μπρίστολ Σίτι "γράφει" ιστορία. Ο Σμιθ στο 94ο λεπτό διαμόρφωσε το 2-1 επί της Μάντστεστερ Γιουνάϊτεντ
    21/12/2017 • 00:37

Σοκ για τη Γιουνάϊτεντ στο «μεθυσμένο» Μπρίστολ!

Η μεγάλη έκπληξη στα προημιτελικά του φετινού Αγγλικού Λιγκ Καπ έγινε στο Μπρίστολ! Η... ταπεινή Σίτι, του Βρετανικού νότου, οι «Ρόμπινς» όπου την αποκαλούν στην υπεραιωνόβια ιστορία της – καθώς ιδρύθηκε το 1897 – νίκησε την Μάντσεστερ Γιουνάϊτεντ με σκορ 2-1!

Ο Μοράτα σκοράρει στο ματς της Τσέλσι με την Μπόρνμουθ
    21/12/2017 • 00:03

Δύσκολα στα ημιτελικά η Τσέλσι (video)

Η Τσέλσι προκρίθηκε στα ημιτελικά του Λιγκ Καπ (2-1 την Μπόρνμουθ) χάρη σε γκολ του Μοράτα στο 92’, ένα λεπτό μετά την ισοφάριση του Γκόσλινγκ σε ένα ματς με τρελό finish!

20/12/2017 • 12:09
    Ο Μπράβο πανηγυρίζει
    20/12/2017 • 00:43

Μπράβο στους "4" (video)

Αν και χρειάστηκε για μια ακόμη φορά την εξαιρετική παρουσία του Μπράβο στα πέναλτι, η Σίτι επικράτησε σε αυτή τη διαδικασία της Λέστερ, όπως και κόντρα στη Γουλβς σε προηγούμενο γύρο, για να πάρει το εισιτήριο για την ημιτελική φάση του Λιγκ Καπ.

09/01/2018 • 15:38