Ο Νικολάς Μαρτίνεζ με τον Λίλα κοντά του
23/09/2018 • 00:14

Μαρτίνες «Να παραμείνουμε ήρεμοι» (Video)

Κλήθηκε να συνδράμει στην προσπάθεια της ομάδας του στο τελευταίο δεκάλεπτο του αγώνα. Ο Νικολά Μαρτίνες, δεν είναι απόλυτα έτοιμος αλλά θέλει και κάνει ότι μπορεί για να βοηθήσει. Μιλώντας για το ματς στάθηκε στην ανάγκη ηρεμία, σε συνδυασμό με τη δουλειά και το βλέμμα στο μέλλον

Ο Αντρέ Σιμόες και ο Ροντρίγκο Γκάλο
23/09/2018 • 00:08

Του ...ταιριάζει ο ΠΑΟΚ

Ο Αντρέ Σιμόες διανύει την τέταρτη διαδοχική σεζόν στο ελληνικό πρωτάθλημα με τη φανέλα της ΑΕΚ και με την απόδοσή του έχει πείσει ακόμα και τους πλέον δύσπιστους για την ικανότητά του στη μεσαία γραμμή της ομάδας.

Ο Γιώργος Χριστοβασίλης
23/09/2018 • 00:02

Χριστοβασίλης «Στόχος η σωτηρία» (Video)

Ο ιδιοκτήτης και προέδρος του ΠΑΣ Γιάννινα, Γιώργος Χριστοβασίλης, εμφανίστηκε συγκρατημένος μετά τη νίκη της ομάδας του, σημείωσε το δύσκολο ξεκίνημα με τις διαδοχικές εκτός έδρας αναμετρήσεις, αναφέρθηκε στο στόχο της ομάδας του αλλά και στον κ. Πετράκη

Σεντ Ετιέν
22/09/2018 • 23:51

Με ανατροπή η Σεντ Ετιέν

Η Σεντ Ετιέν έφερε... τούμπα (2-1) την Καέν και επέστρεψε στα νικηφόρα αποτελέσματα μετά από τέσσερις αγωνιστικές.

Ο Βασίλης Βασιλάκος
22/09/2018 • 23:48

Βασίλης ο 16ος και κόντρα στην ΑΕΚ

Σε μια πολύ ιδιαίτερη στατιστική κατηγορία ανήκει ο 58χρονος Βολιώτης μεν αλλά κάτοικος Καβάλας εδώ και πολλά χρόνια Βασίλης Βασιλάκος

Ο Γιάννης Μυστακίδης παίρνει τα εύσημα από τον Γιάννη Πετράκη
22/09/2018 • 23:43

Μυστακίδης «Το μόνο που μου λείπει αυτήν τη στιγμή είναι το γκολ» (Video)

Χαρούμενος και ικανοποιημένος από τη νίκη της ομάδας του εμφανίστηκε ο Γιάννης Μυστακίδης. Λίγο μετά το τέλος του αγώνα, κατέθεσε τις σκέψεις του για τον αγώνα, τον εαυτό του, τον προπονητή, τον Κλάους αλλά και τη συνέχεια

Ο Νταμίρ Κάναντι

Κάναντι: "Μπορούσαμε περισσότερα γκολ"

Ιδιαίτερα ικανοποιημένος με τη νίκη και την απόδοση της ομάδας του εμφανίστηκε ο Νταμίρ Κάναντι μιλώντας στη συνέντευξη τύπου μετά τον αγώνα με την ΑΕΛ.

Το γκολ του Ασένσιο αρκούσε για τη Ρεάλ Μαδρίτης...
22/09/2018 • 23:38

Ζορίστηκε αλλά νίκησε!

Το γκολ του Ασένσιο ήταν αρκετό για τη Ρεάλ Μαδρίτης, η οποία επιβλήθηκε δύσκολα της Εσπανιόλ με 1-0 στο «Σαντιάγο Μπερναμπέου», με τους φιλοξενούμενους να έχουν οριζόντιο δοκάρι στο δεύτερο ημίχρονο.

Ο Μανώλης Σιώπης
22/09/2018 • 23:33
Σκόνδρας
22/09/2018 • 23:31

Σκόνδρας «Το δικαιούμασταν» (video)

Ο Απόστολος Σκόνδρας, εκ των κορυφαίων του ΠΑΣ Γιάννινα, στάθηκε στην καλή προετοιμασία της ομάδας του γι’ αυτόν τον αγώνα, την παρθενική νίκη στη σεζόν στην έδρα τους, για την εμπιστοσύνη του προπονητή στον ίδιο και τους συμπαίκτες του

Φάση από το Σαμπντόρια - Ίντερ
22/09/2018 • 23:30
Πανηγυρίζουν οι παίκτες της Οστάνδης
22/09/2018 • 23:25

Κερδισμένες Οστάνδη και Σιντ Τρούιντεν

Οστάνδη και Σιντ Τρούιντεν επικράτησαν των Έουπεν και Αντβέρπ και βρέθηκαν κοντά στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας. Ισοπαλία για την Σαρλερουά του Μαρίνου.

19/09/2018 • 10:52