Χιμένεθ στη NOVA: "Ακόμα είμαστε ένα ερωτηματικό" (vid)
17/09/2011 • 19:23
Παναιτωλικός μαινόμενος (video)
17/09/2011 • 19:14

Με νίκη συνέχισε τις υποχρεώσεις του ο Παναιτωλικός στη Σούπερ Λίγκα επικρατώντας της Κέρκυρας με 3-2. Οι Αγρινιώτες αν και βρέθηκαν πίσω στο σκορ κατάφεραν και γύρισαν το παιχνίδι κατακτώντας τρεις σημαντικούς βαθμούς.

Γκολ ο Βέλλιος με Εβερτον, νίκες νεοφώτιστων...
17/09/2011 • 19:10

Ο Απόστολος Βέλλιος με τέρμα που σημείωσε στο 84ο της αναμέτρησης της Εβερτον με τη Γουίγκαν, βοήθησε τους γηπεδούχους να φτάσουν στη νίκη με 3-1. Ο Ελληνας επιθετικός είχε μπει ως αλλαγή στο 66ο στη θέση του Κόλεμαν και έξι λεπτά πριν το τέλος εκμεταλλεύτηκε την καλή σέντρα του Χίμπερτ και με κεφαλιά σημείωσε το 2-1.

Κοιτάζει Κατσικογιάννη η Δράμα
    17/09/2011 • 19:02
    «1» η Χόφενχαϊμ, «Χ» η Βέρντερ, «2» η Γκλάντμπαχ
    17/09/2011 • 18:53

Σε ένα παιχνίδι που είχε τα πάντα, η Βέρντερ Βρέμης άντεξε και αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 στην έδρα της Νυρεμβέργης (ο αγώνας καθυστέρησε 15 λεπτά στο δεύτερο μέρος, λόγω ισχυρής) βροχόπτωσης. Ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος τραυματίστηκε και αποχώρησε πολύ νωρίς και σαν να μην έφτανε αυτό ο Βίζε αντίκρισε την κόκκινη κάρτα στο 18ο.

Διήμερο φιλικών
    17/09/2011 • 18:36
    Ανεβάζει τους ρυθμούς
    17/09/2011 • 18:09

Ο προπονητής του Εθνικού Αστέρα, Πέτρος Δημητρίου ανεβάζει καθημερινά «στροφές» σε μία προσπάθεια η ομάδα να βελτιωθεί και να παρουσιασθεί ακόμη καλύτερη στη συνέχεια.

Ισόπαλες Ντανφέρμλιν και Χιμπέρνιαν
    17/09/2011 • 17:19

Η Χιμπέρνιαν βρέθηκε κοντά στη νίκη στην εκτός έδρας αναμέτρηση με την Ντανφέρμλιν, αλλά τελικά δέχθηκε δυο γκολ σε διάστημα 12 λεπτών και αρκέστηκε στην ισοπαλία μένοντας στην τελευταία θέση της Πρέμιερ Σκωτίας μετά από επτά αγώνες.

Βάζει αυτογκόλ και χάνει η Αρσεναλ
    17/09/2011 • 17:04
    Εισιτήρια την Κυριακή
    17/09/2011 • 15:34

Το πρωί της Κυριακής θα τεθούν στη διάθεση των φιλάθλων του ΠΑΣ Γιάννινα τα εισιτήρια του αγώνα με τον Αστέρα Τρίπολης.